Aktualności
  • Szczepienia studentów, wykładowców i pracowników WSNS dla kierunków: ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo, fizjoterapia, dietetyka, techniki dentystyczne, kosmetologia.

Zgodnie z Narodowym Programem Szczepień przeciw COVID–19 szczepienie społeczeństwa będzie przebiegać etapowo. Etap 0 zakłada szczepienie m.in. studentów, pracowników i wykładowców kierunków medycznych. Jak wskazuje Ministerstwo Zdrowia do szczepienia mogą się zgłosić i zostać zaszczepione wszystkie ww. osoby, niezależnie od tego czy już chorowały na COVID-19, czy jeszcze nie. Zainteresowanych szczepieniem studentów, pracowników i wykładowców kierunków: ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo, fizjoterapia, dietetyka, techniki dentystyczne, kosmetologia prosimy o przekazanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zgłoszenia z danymi personalnymi (imię i nazwisko, adres, pesel, nr telefonu) oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych (załącznik nr 1), a WSNS przekaże je do podmiotu leczniczego realizującego szczepienie.

Zgodnie z komunikatem Resortu Zdrowia, osoby, które nie skorzystają z tej możliwości będą mogły się zaszczepić na zasadach ogólnych.

Wobec konieczności niezwłocznego przekazania zgłoszeń do szpitali węzłowych, w których szczepienia będą realizowane prosimy przesłanie wiadomości do dnia 14.01.2021 r. do godz. 10.00.

Informacje na temat szczepień https://www.gov.pl/web/szczepimysie/szczepienia-personelu-placowek-medycznych

Szczegółowe i najbardziej aktualne informacje na temat szczepień można uzyskać, dzwoniąc na bezpłatną infolinię Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19 pod numer 989.

• Boże Narodzenie 2020

Szanowni Studenci, Wykładowcy, Pracownicy i Kandydaci WSNS!!!
    Uczelnia w okresie świątecznym będzie czynna:

21 grudnia 2020 r., od godz. 8.00-16.00
    22 grudnia 2020 r., od godz. 8.00-16.00
    23 grudnia 2020 r., zamknięta
    24 grudnia 2020 r., zamknięta
    28 grudnia 2020 r., zamknięta
    29 grudnia 2020 r., od godz. 8.00-16.00
    30 grudnia 2020 r., od godz. 8.00-16.00
    31 grudnia 2020 r., zamknięta
    4 stycznia 2021 r., od godz. 8.00-16.00

Życzymy radosnego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia w cieple promieni miłości płynącej od rodzącej się, w cichej Betlejemskiej stajence, Bożej Dzieciny.

Niech tajemnica przyjścia na świat Syna Bożego wzbogaci nas łaską, napełni pokojem i radością, a swoim blaskiem niech rozjaśnia wszystkie dni nadchodzącego Nowego Roku 2021.

• Szanowni Państwo,

W najbliższy poniedziałek 14.12.2020, godz. 9:00-11:00 w formie online odbędzie się spotkanie dla studentów z województwo lubelskiego, organizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Spotkanie jest kierowane dla studentów, którzy są zainteresowani procesem inkubacji, mają pomysł na biznes i szukają dofinansowania, poszukują mentorów i doradców, którzy pokierują ich na początku prowadzenia własnego biznesu.

W planie spotkania:

• Platformy Startowe
    • Czym jest inkubacja
    • Możliwości uzyskania wsparcia
    • Jak wybrać Platformę do swojego pomysłu,
    • Proces inkubacji z punktu widzenia startapu

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja!

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego pod linkiem: https://www.parp.gov.pl/index.php?option=com_parpevents&view=details&id=999

• Przedłużenie terminu składania wniosków o stypendia socjalne do 31.10.2020 r.
  • Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego w Wyższej Szkole Nauk Społecznych z siedzibą w Lublinie odbyła się 22 października 2020 r. o godzinie 10:00, z zachowaniem wymogów sanitarnych. Relacja zdjęciowa.
  • Wykład Inauguracyjny Ks. Prof. dr hab. Mirosława Kalinowskiego Rektora KUL

Koncert zespołu Boże Stopy

• Inauguracja 2020_2021
  • Szkolenie otwarte dla wszystkich pracowników WSNS na temat Pracowniczych Planów Kapitałowych
    Szkolenie odbędzie się 26.10.2020 r. o godzinie 13.00 w wersji zdalnej, a poprowadzi je Pan Maciej Jankowski Dyrektor ds. Komunikacji Inwestycyjnej Skarbiec Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Tematem szkolenia będzie: „Zalety Pracowniczych Planów Kapitałowych jako elementu systemu emerytalnego w Polsce” Link do spotkania
  • W związku z nowymi obostrzeniami sanitarnymi, związanymi z epidemią COVID-19, od soboty (17 października) zajęcia, z wyjątkiem zajęć praktycznych, do odwołania będą prowadzone w trybie online.
    Wykaz zajęć oraz szczegółowe zasady ich organizacji podane zostaną do 23 października. Czekamy również na szczegółowe wytyczne wynikające z rozporządzenia Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. O ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco.
  • Aktualny terminarz zjazdów 2020/2021
  • Zarządzenie Rektora w sprawie organizacja zajęć dydaktycznych 2020/2021
  • Zarządzenie Rektora w sprawie szczegółowej organizacja roku akademickiego 2020/2021
  • Aktualności - Informacja o terminach zjazdów 2020/2021